Samozákladující barvy

Rokosil Akryl RK300 3v1

Kvalitní, dokonale přilnavá, syntetická samozákladující barva vhodná pro ošetření všech povrchů lehkých i těžkých kovů, dále dřevotřísku či beton. Kvůli hustotě barvy a potřebě ředění doporučujeme Rokoředidlo UNI – barva nesnese klasická ředidla typu: S 6006, S 6005 a S 6001

Rokosil S 2199

Samozákladující antikorozní rychleschnoucí barva tzv. „jednošichovka“ na bázi alkyduretanové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou antikorozního zinkfosfátového pigmentu a aditiv. Neobsahuje jedovaté těžké kovy – ekologicky příznivý výrobek.

Rokosil Aqua RK612 3v1

Kvalitní vodouředitelná samozákladující polomatná barva vyznačující se vysokou kryvostí a dobrou odolností vůči povětrnostním vlivům. Své uplatnění nachází jak ve stavebnictví, tak i v domácím prostředí. Barva je vhodná pro natírání materiálů jako: železa, pozinkovaných plechů, betonu, panelů, zdiva, dřeva a dalších stavebních materiálů.

Rokotec 500

Jednosložková samozákladující vysoce účinná asfaltová – bitumenová tixotropní barva Rokotec 500 je určená na povrchovou úpravu ocelových předmětů a dřeva extrémně namáhaných vodou a vlhkostí. Je určena k ochraně ocelových konstrukcí, podvozků žel. vagonů, nákladních automobilů, kontejnerů, obytných kontejnerů atd. Dále je určena na ochranu suchého dřeva proti působení vody a vlhkosti.

Univers

Vysoce účinná univerzální antikorozní základní i vrchní barva v jednom, která se vyznačuje vynikající pružností, přilnavostí a odolností proti změnám teplot a vlivům počasí. Použití: Kov, pozinkovaný plech, mechanicky očištěný rezavý kovový povrch, sklo, dřevo, pohledový beton… Perfektní kryvost a slévavost v prvním nátěru. Ředení S 6005.