Lazury

Estetik Klasik

Ochranná olejová tenkovrstvá lazura se zvýšenou penetrační schopností a UV ochranou proti povětrnostním vlivům. Penetruje do struktury dřeva, zvýrazňuje jeho kresbu a dodává mu požadovaný odstín. Vytváří polomatné povrchy, které jsou snadno obnovitelné bez nutnosti odstraňování původního nátěru.

Estetik Profi

Estetik profi je určen k nátěrům dřevěných staveb a ostatních venkovních dřevěných prvků (ploty, pergoly, zahradní nábytek, obložení, podlahy, trámy apod.). Slouží k dlouhodobé ochraně dřeva před UV zářením a před pronikáním vody. Penetruje hluboko do struktury dřeva, zvýrazňuje jeho kresbu a dodává mu požadovaný odstín. Vytváří polomatné povrchy, které jsou snadno obnovitelné bez nutnosti odstraňování původního nátěru. U Estetiku Profi 15+ výsledky potvrdili životnost: U svislých ploch 15- 18 let Jižní strany 15 – 18 let, západní, východní 16 – 17 let, severní nad 18 let). U šikmých ploch se jedná o 12 – 14 let, u vodorovných 6 – 8 let. PENETRAČNÍ, HYDROFOBNÍ OCHRANNÁ OLEJOVÁ LAZURA NA DŘEVO URČENÁ K DLOUHOLETÝM NÁTĚRŮM DŘEVA V EXTERIÉRU I INTERIÉRU, K OCHRANĚ DŘEVA PŘED UV ZÁŘENÍM A PŘED PRONIKÁNÍM VODY. NEPRASKÁ, NELOUPE SE, DOKONALE CHRÁNÍ PŘED VLHKOSTÍ.

Estetik Vintage

Vintage je určen k dekorativním nátěrům venkovních i vnitřních dřevěných prvků (ploty, pergoly, zahradní nábytek, obložení, rámy apod.). Slouží k ochraně dřeva před povětrnostními vlivy. Penetruje do struktury dřeva, zvýrazňuje jeho kresbu a dodává mu požadovaný Vintage odstín. Dodává se v odstínech šedá a bílá.

Rokolazur Natur Thix

Olejová lazura na dřevo Rokolazur Natur Thix (bezaromátová a thixotropní) zajišťuje lehce zpracovatelný, prodyšný a elastický nátěr obsahující speciální složku proti stékání barvy, čímž zajišťuje kvalitní a stejnoměrný nátěr v celé ploše. Díky lazuře Rokolazur Natur Thix budou ošetřené dřevěné prvky stavby po dlouhá léta ochráněni před pronikáním UV záření a povětrnostními vlivy, načež se výrazně prodlouží životnost.

Naturol konopný lazurovací lak

Barevně stálá, vysoce kvalitní středněvrstvá lazura na dřevo, vyrobená z přírodních konopných olejů. Vyvinuta pro ochranu měkkého i tvrdého dřeva před povětrnostními vlivy a stárnutím. Je vyráběna v 11 odstínů s možností matování a přidání speciálního tvrdidla k použití na terasy a podlahy.

Impranal Profi silnovrstvá lazura

Silnovrstvá vodouředitelná lazura IMPRANAL PROFI nachází své využití jak v interiérech, tak i exteriérech.