Podlahové systémy

Gumové sportovní povrchy

Jde o dvousložkový systém, skládající se z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva. Výrobek je ideální pro dětská hřiště, sportoviště, terasy, balkony, schody, plochy kolem bazénů, ke zhotovení ochranných prvků na rampách, schodištích apod. Má dlouhou životnost a vynikající elastické vlastnosti a díky schopnosti absorbovat pádovou energii zvyšuje bezpečnost osob při pádu. Po dešti je povrch rychlé suchý a opět hratelný. Aplikuje se na betonový nebo asfaltový podklad. Je možné ho použít jak exteriéru, tak i v interiéru.

Kamenné koberce

Kamenný koberec Rokostone je certifikovaný systém pryskyřice a přírodních oblázků určený k renovaci nebo konečné úpravě ploch kolem bazénů či domů, schodišť, teras, balkónů, atd. V obchodě máme banner k usnadnění výběru a cenovou nabídku Vám uděláme na počkání.

Systém epoxidových podlah

Dvou až třívrstvý epoxidový systém s pískem nebo hladkým povrchem do průmyslu, garáží, škol, nemocnic a hal. Výhody: vodotěsnost, vysoká odolnost proti mechanickému a chemickému zatížení, protiprašná a bezespárá technologie a izolační vlastnosti.