Bochemit

Bochemit Hobby

Bochemit Hobby je koncentrovaný kapalný fungicidní a insekticidní přípravek pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva proti plísním, dřevokaznému hmyzu a houbám. K ochraně dřeva v interiéru (drobné střešní konstrukce, podlahy) i exteriéru (střešní podbití, pergoly, ploty). Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Bezbarvá varianta nezpůsobuje žloutnutí dřeva. Při trvalém zabudování dřeva v exteriéru (třída použití 3) je nutné ošetřené dřevo následně překrýt vhodným krycím nátěrem (např. Bochemit® Estetik). Vhodné pro malé plochy..
Ředění: 1:2
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg

Bochemit Opti F +

Bochemit Opti F+ je speciálně vyvinutý přípravek pro ochranu dřeva před plísněmi, houbami a dřevokazným hmyzem. Tento koncentrovaný produkt nabízí vynikající ochranu proti vymývání ze dřeva a udržuje dřevo v čistém a zdravém stavu. Je vhodný pro použití v interiéru (jako jsou podlahy a střešní konstrukce) a exteriéru (jako jsou ploty, pergoly a střešní podbití). Po aplikaci se přípravek vsakuje do dřeva a nezanechává na povrchu žádnou vrstvu. Bezbarvá varianta nezpůsobuje žloutnutí dřeva. Pokud je dřevo trvale vystaveno v exteriéru, je vhodné ho po ošetření Bochemit Opti F+ následně přetřít vhodným krycím nátěrem, jako je například Bochemit Estetik 5+ nebo Profi 15+.
Ředění: 1:10
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg a 5kg

Bochemit Plus I

Bochemit Plus I je koncentrovaný kapalný insekticidní přípravek určený k likvidaci dřevokazného hmyzu (červotoč, tesařík apod.) ve všech jeho vývojových stádiích v napadeném dřevě a k následné preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu. Pro povrchovou impregnaci dřeva, krovů a dalších dřevěných stavebních prvků při stavbách a rekonstrukcích. Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Produkt je transparentní a nezpůsobuje změnu barvy dřeva. Čtyřnásobná likvidace dřevokazného hmyzu (vajíčko, larva, kukla, dospělý jedinec) Preventivní ochrana proti dřevokaznému hmyzu Dvě možnosti výběru média, kterým bude koncentrát naředěn (voda, líh) .
Ředění: 1:4
Barevné varianty: čirý
Balení: 1kg, 5kg a 25kg

Impregnace dřeva - Bochemit - Bochemit Plus I

Bochemit QB profi

Bochemit QB Profi je koncentrovaný kapalný fungicidní a insekticidní přípravek pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva proti plísním, dřevokaznému hmyzu a houbám. K ochraně dřeva v interiéru (střešní konstrukce, podlahy) i exteriéru (střešní podbití, pergoly, ploty). Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Bezbarvá varianta může zabarvit dřevo lehce do žluta. Při trvalém zabudování dřeva v exteriéru (třída použití 3) je nutné ošetřené dřevo následně překrýt vhodným krycím nátěrem (např. Bochemit® Estetik). Pro povrchovou, polo-hloubkovou i hloubkovou impregnaci řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva při stavbách a rekonstrukcích.
Ředění: 1:9
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 25kg

Bochemit Dřevosan profi

S impregnátorem Bochemit Dřevosan PROFI dokonale podtrhnete výsledek své usilovné práce. Na tento vysoce účinný přípravek na bázi organických biocidních složek se můžete 100% spolehnout. Bochemit dlouhodobě chrání dřevo před napadením hmyzem, jako je třeba červotoč nebo tesařík, před plísněmi, ale i houbami. Impregnátor je ředitelný vodou. Dřevosan je určený především pro profesionální použití, ale díky jeho snadné aplikaci ho může používat široká veřejnost. Bochemit PROFI vám ošetří dřevo v interiéru i exteriéru a nemá korozivní účinky. Můžete ho aplikovat například na dřevěné střešní konstrukce, obklady, podlahy, dřevěné štíty, venkovní podhledy, protihlukové stěny nebo zahradní stavby.
Ředění: 1:9
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg a 5kg