SORTIMENT

Ochranné nátěrové hmoty

Základní barvy

Rokoprim základní barva RK 101

Základní rychleschnoucí syntetická antikorozní barva na bázi alkydové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou aditiv. Vhodná jak na kov, tak i na dřevo.

Vrchní emaily vodouředitelné

Eternal mat akrylátový

ETERNAL mat je kvalitní vodouředitelná akrylátová barva vhodná pro všestrané použití na savé i nasavé materiály a to v interiéru i exteriéru. Po řádně očištěném a odmaštěném podkladu ji lze nanášet jak štětcem a válečkem, tak i stříkáním, ideálně při teplotách pohybujících se v rozmezí 8 - 30 °C. ETERNAL mat se nanáší ve 2–3 vrstvách v časovém rozmezí minimálně 4 hodin mezi jednotlivými nátěry (uvažována teplota kolem 20 °C). Vlastní spotřeba se pohybuje, dle savosti podkladu, kolem 0,3kg/m2 V obchodě je též Eternal revital, který má atest na dětské hračky.

Vrchní emaily syntetické

Rokoemail S 2013

Rokoemail S 2013 se používá k lesklým vrchním nátěrům zejména ocelových konstrukcí a dřeva. Je vhodný také na povrchovou úpravu stavebních strojů, nástaveb, přepravního zařízení, atd. Může se používat jak pro vnitřní, tak také pro vnější nátěry. Dobře se aplikuje pomocí válečku a štětce.

Laky

Laky

Několik druhů laků. Interiérových a exteriérových na nábytek tak i na podlahy. Od jednosložkových polyuretanů až po dvousložkové epoxidové laky.

Samozákladující barvy

Rokosil Akryl RK300 3v1 samozákladující barva

Kvalitní, dokonale přilnavá, syntetická samozákladující barva vhodná pro ošetření všech povrchů lehkých i těžkých kovů, dále dřevotřísku či beton. Kvůli hustotě barvy a potřebě ředění doporučujeme koupit produkt z našeho eshopu: Rokoředidlo UNI - barva nesnese klasická ředidla typu: S 6006, S 6005 a S 6001

Rokosil S 2199 samozákladující barva

Samozákladující antikorozní rychleschnoucí barva tzv. „jednošichovka“ na bázi alkyduretanové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou antikorozního zinkfosfátového pigmentu a aditiv. Neobsahuje jedovaté těžké kovy - ekologicky příznivý výrobek.

Rokosil Aqua RK612 3v1 samozákladující barva

Kvalitní vodouředitelná samozákladující polomatná barva vyznačující se vysokou kryvostí a dobrou odolností vůči povětrnostním vlivům. Své uplatnění nachází jak ve stavebnictví, tak i v domácím prostředí. Barva je vhodná pro natírání materiálů jako: železa, pozinkovaných plechů, betonu, panelů, zdiva, dřeva a dalších stavebních materiálů.

Rokotec 500

Jednosložková samozákladující vysoce účinná asfaltová - bitumenová tixotropní barva Rokotec 500 je určená na povrchovou úpravu ocelových předmětů a dřeva extrémně namáhaných vodou a vlhkostí. Je určena k ochraně ocelových konstrukcí, podvozků žel. vagonů, nákladních automobilů, kontejnerů, obytných kontejnerů atd. Dále je určena na ochranu suchého dřeva proti působení vody a vlhkosti.

Barvy na beton

Roko Probet barva na beton

Syntetická pigmentovaná nátěrová hmota na beton v interiéru i exteriéru. Nátěr se vyznačuje velmi dobrými mechanickými vlastnostmi, je voděodolný a vysoce kryvý. Snadně se aplikuje a dá se kdykoliv lehce opravit přetřením. Roko Probet odolává vůči olejům, alkoholům (čisticí a sanační prostředky) a slabým kyselinám, zásadám a roztokům solí (rozmrazovací látky). Dobře snáší i trvalé tepelné zatížení do +60 °C. Nátěr lze použít i jako penetraci, kdy se ředí v poměru 1 : 1 s ředidlem S 6005. Odstíny: béžový (1001), bledě zelený (6011), zelený (6017), šedý (7046), bílý (9003), červenohnědý (3009), modrý bazénový (5012)

Vodorovné dopravní značení

Vodorovné dopravní značení

Akrylátové jednosložkové nebo dvousložkové epoxidové bezrozpouštědlové a dvousložkové polyuretanové barvy vhodné jak na vodorovné dopravní značení tak do skladů a výrobních prostor.

Lazury

Lazury olejové syntetické

Bochemit Estetik Profi

Bochemit estetik profi je určen k nátěrům dřevěných staveb a ostatních venkovních dřevěných prvků (ploty, pergoly, zahradní nábytek, obložení, podlahy, trámy apod.). Slouží k dlouhodobé ochraně dřeva před UV zářením a před pronikáním vody. Penetruje hluboko do struktury dřeva, zvýrazňuje jeho kresbu a dodává mu požadovaný odstín. Vytváří polomatné povrchy, které jsou snadno obnovitelné bez nutnosti odstraňování původního nátěru. U Estetiku Profi 15+ výsledky potvrdili životnost: U svislých ploch 15- 18 let Jižní strany 15 - 18 let, západní, východní 16 - 17 let, severní nad 18 let). U šikmých ploch se jedná o 12 - 14 let, u vodorovných 6 - 8 let. PENETRAČNÍ, HYDROFOBNÍ OCHRANNÁ OLEJOVÁ LAZURA NA DŘEVO URČENÁ K DLOUHOLETÝM NÁTĚRŮM DŘEVA V EXTERIÉRU I INTERIÉRU, K OCHRANĚ DŘEVA PŘED UV ZÁŘENÍM A PŘED PRONIKÁNÍM VODY. NEPRASKÁ, NELOUPE SE, DOKONALE CHRÁNÍ PŘED VLHKOSTÍ.

Bochemit Estetik

Ochranná olejová tenkovrstvá lazura se zvýšenou penetrační schopností a UV ochranou proti povětrnostním vlivům. Penetruje do struktury dřeva, zvýrazňuje jeho kresbu a dodává mu požadovaný odstín. Vytváří polomatné povrchy, které jsou snadno obnovitelné bez nutnosti odstraňování původního nátěru.

Rokolazur Natur Thix tenkovrstvá lazura

Olejová lazura na dřevo Rokolazur Natur Thix (bezaromátová a thixotropní) zajišťuje lehce zpracovatelný, prodyšný a elastický nátěr obsahující speciální složku proti stékání barvy, čímž zajišťuje kvalitní a stejnoměrný nátěr v celé ploše. Díky lazuře Rokolazur Natur Thix budou ošetřené dřevěné prvky stavby po dlouhá léta ochráněni před pronikáním UV záření a povětrnostními vlivy, načež se výrazně prodlouží životnost.

Lazury olejové konopné, přírodní oleje

Naturol konopný lazurovací lak na dřevo

Barevně stálá, vysoce kvalitní středněvrstvá lazura na dřevo, vyrobená z přírodních konopných olejů. Vyvinuta pro ochranu měkkého i tvrdého dřeva před povětrnostními vlivy a stárnutím. Je vyráběna v 11 odstínů s možností matování a přidání speciálního tvrdidla k použití na terasy a podlahy.

Lazury vodouředitelné

Impranal Profi silnovrstvá lazura

Silnovrstvá vodouředitelná lazura IMPRANAL PROFI nachází své využití jak v interiérech, tak i exteriérech.

Oleje na dřevo

Ochranný olej s voskem na dřevo

Ochranný olejový nátěr s voskem účinně chrání všechny dřevěné prvky domu, jako zahradní nábytek či terasy před předčasným stárnutím, kvůli působení povětrnostních vlivů a zejména UV záření. Vhodný i pro exotické dřeviny a výrobky z akátu, kterým efektivně tzv. vytáhne kresbu dřeva.

Naturol konopný olej napouštěcí

100% konopný olej vhodný pro základní napuštění dřevěných materiálů před aplikací lazur a nátěrů určený na ochranu dřeva na bázi olejů.

Penetrace

Penetrace

Akrylátové, silikonové a silikátové. Jak pod interiérové barvy, tak fasádní a omítkoviny. Nově pro malíře i bílá penetrace pro ušetření jednoho nátěru.

Interiérové barvy

Interiérové barvy

Interiérové barvy různých bělostí a velikostí. Omyvatelné, otěruvzdorné, protiplísňové a termoizolační. Možnost tónování na počkání do 2200 odstínů.

Fasádní barvy

Fasádní barvy

Fasádní barvy jak akrylátové tak silikonové. Možnost tónování na počkání do 2200 odstínů.

Omítkoviny

Omítkoviny

Fasádní omítkovina jak akrylátová tak silikonová. Možnost tónování na počkání do 2200 odstínů.

Podlahové systémy

Gumové sportovní povrchy

Jde o dvousložkový systém, skládající se z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva. Výrobek je ideální pro dětská hřiště, sportoviště, terasy, balkony, schody, plochy kolem bazénů, ke zhotovení ochranných prvků na rampách, schodištích apod. Má dlouhou životnost a vynikající elastické vlastnosti a díky schopnosti absorbovat pádovou energii zvyšuje bezpečnost osob při pádu. Po dešti je povrch rychlé suchý a opět hratelný. Aplikuje se na betonový nebo asfaltový podklad. Je možné ho použít jak exteriéru, tak i v interiéru.

Kamenné koberce

Kamenný koberec Rokostone je certifikovaný systém pryskyřice a přírodních oblázků určený k renovaci nebo konečné úpravě ploch kolem bazénů či domů, schodišť, teras, balkónů, atd. V obchodě máme banner k usnadnění výběru a cenovou nabídku Vám uděláme na počkání.

Systém epoxidových podlah

Dvou až třívrstvý epoxidový systém s pískem nebo hladkým povrchem do průmyslu, garáží, škol, nemocnic a hal. Výhody: vodotěsnost, vysoká odolnost proti mechanickému a chemickému zatížení, protiprašná a bezespárá technologie a izolační vlastnosti.

Ředidla

Veškeré ředidla a technické kapaliny jako je: C 6000, S6001, S6005, S6006, Univerzální ředidlo, které nahrazuje S 6006, S6005 a S6001. Skladem technický benzín, líh, aceton, toulenové rozpouštědlo atd. Balení od 400ml až 9l.

Protiplísňové přípravky a desinfekce

Systém Antibac

Protiplísňový systém Rokoantibac

Systém se skládá ze třech kroků. 1. Odstranění plísně Roko Cleaner Antibac 2. Speciální antimikrobiální penetrační a zpevňovací nátěr RokoGrund Antibac 3. Speciální antimikrobiální interiérový omyvatený malířský nátěr Rokointeriér Forte Antibac.

Protiplísňové přípravky a desinfekce

Odstraňovače plísní chlorové, bezchlorové (s vůní citrus, avokádo) a na bázi stříbra. Prevence proti plísním jak do nátěrových hmot do interiéru tak do exteriéru (fasádní barvy). Likvidace plísní a mechu jak ze střech tak i z fasád.

Hydroizolace

Roko Flexibilní membrána nátěr na renovaci střech RK665

ROKO FLEXIBILNÍ MEMBRÁNA RK665 je hydroizolační nátěrová hmota určená zejména pro ochranu stříkaných polyuretanových pěn před degradací UV zářením na střešních plochách. Dále je vhodná pro nové i obnovovací nátěry asfaltových pásů na střechách. Vyznačuje se vysokou kryvostí, výbornou zpracovatelností, dlouhodobou odolností na povětrnosti a rychlým zasycháním. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický film s výbornými přilnavostmi k polyuretanovým pěnám, asfaltu i minerálním podkladům. Film je odolný střídání teplot, dlouhodobému působení vody, UV záření a prostupu vápenných výkvětů z minerálních podkladů. Film si zachovává elastické vlastnosti i při mínusových teplotách a snáší bez poškození vysoký počet mrazových cyklů. Díky tomu je film schopen zajistit dokonalé přemostění trhlinek v podkladu a kompenzovat jeho dilatační pohyby. ROKO FLEXIBILNÍ MEMBRÁNA RK665 je určena zejména pro aplikaci vysokotlakým stříkacím zařízením, ale dá se aplikovat i válečkem, popříp. štětcem. Barvu není potřeba ředit, dodává se v aplikačním stavu. Na kovových podkladech (ocel, pozinkovaný plech, měď) nelze zaručit přilnavost, popříp. antikorozní účinek, proto se doporučuje aplikace antikorozního nátěru-např. ROKOSIL AQUA 3v1 RK 612. Spotřeba: 0,5-1kg na m2

Jednosložková hydroizolace interiér a exteriér

Používá se k plošné hydroizolaci stavebních konstrukcí v interiéru i exteriéru. Vhodná do vlhkých prostor (koupelny, sprchy, terasy, apod.) V kombinaci s cementovými flexibilními lepidly pod pokládku keramických obkladů a prvků z umělého i přírodního kamene. Jako pružná těsnící fólie pod samonivelační podlahové stěrky, betonové potěry. Vhodná pro podlahová vytápění. Používá se spolu s Těsnícími pásy, rohy a průchodkami. Elastická Jednosložková hydroizolace je tekutá těsnící fólie – stěrka. Je určená především pro vytvoření bezespáré hydroizolační vrstvy na minerálních podkladech v exteriérech i interiérech. Spotřeba 1,2kg/m2

Sádrokartonové tmely a pasty

Sádrokartonové tmely, pasty a celoplošné stěrky

Sádry pro elektrikáře, pro sádrokartonáře (Rokoplast, Rokoplast Rapid) Sádra a finiška v jednom (Rokofinal Duo) Sádrokartovové pasty (Rokofinal plus) Celoplošné stěrky (Cover O) A odlehčené tmely a pasty na drobné opravy omítek, fasád a jiných druhů materiálů.

Chemické kotvy

Vysoce kvalitní chemická kotvy na bázi polyesterové tak vinylesterové pryskyřice bez styrenu – evropské schválení pro 15 podkladů. Včetně příslušenství jako jsou plastová sítka, ocelová metrová sítka, čistících pump, kvalitních vytlačovacích pistolí a náhradních směšovacích trysek.

Stavební chemie

Silikony

Silikony a akryláty

Všechny druhy silikonů. Univerzální, sanitární, neutrální. Na střechy a motory a jiné. Akryláty vnitřní a venkovní. Barevné varianty.

Tmely a lepidla

Tmely

Profesionální kamnářský tmel odolávající vysokým tepotám do +1200°C. Profesionální tmel na bázi asfaltu vhodný k lepení a těsnění zejména střešních krytin typu šindel a jiných stavebních materiálů, vyžadujících plastických a odolných spojů. Butyl UV odolný, stále plastický profesionální tmel s vysokou přilnavostí. Vyvinut pro utěsňování kanalizačních hrdel a jiných potrubních systémů vyžadujících plasticitu a těsnost. Profesionální polyuretanový tmel určený pro tmelení a lepení velké škály materiálů. Vhodný pro beton, dřevo, kov, hliník, sklo, keramiku aj.

Lepidla

Transparentní a bílá lepidlo na bázi MS polymerů (Mamut, Megafix) Lepidla D3 a D4 na papír dřevo. Chloroprenové trvale pružné kontaktní lepidlo se širokým uplatněním v domácnosti a průmyslu. Umí slepit od papíru, přes PVC po keramické obklady na umakart. Profesionální polyuretanový tmel určený pro tmelení a lepení velké škály materiálů. Vhodný pro beton, dřevo, kov, hliník, sklo, keramiku aj. Sekundové lepidla, lepidla na kůži, boty, kovy a jiné materiály.

Polyuretanové pěny

Polyuretanové pěny

Všechny druhy polyuretanových pěn. Montážní, nízkoexpanzní, protipožární, studniční, lepící pěny jak trubičkové tak i GUN.

Bakterie žump, septiků...

Bakterie

Směs bakterií a enzymů účinně odbourávajících organické látky a kaly. Odstraňuje zápach a vytváří přírodní proces rozkladu. Neobsahuje žádné agresivní chemické látky. Druhy: žumpy, septiky, čistič odpadů, komposty a suché WC.

Náplň do chemického WC

Kvalitní, ekologicky šetrný a příjemně vonící přípravek, vhodný do obou komor chemického WC. Urychluje rozklad toaletního papíru. Ředění 1:200. Bez formaldehydu.

Impregnace dřeva

Bochemit

Bochemit Hobby

Bochemit Hobby je koncentrovaný kapalný fungicidní a insekticidní přípravek pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva proti plísním, dřevokaznému hmyzu a houbám. K ochraně dřeva v interiéru (drobné střešní konstrukce, podlahy) i exteriéru (střešní podbití, pergoly, ploty). Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Bezbarvá varianta nezpůsobuje žloutnutí dřeva. Při trvalém zabudování dřeva v exteriéru (třída použití 3) je nutné ošetřené dřevo následně překrýt vhodným krycím nátěrem (např. Bochemit® Estetik). Vhodné pro malé plochy..
Ředění: 1:2
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg

Bochemit Opti F +

Bochemit Opti F+ je speciálně vyvinutý přípravek pro ochranu dřeva před plísněmi, houbami a dřevokazným hmyzem. Tento koncentrovaný produkt nabízí vynikající ochranu proti vymývání ze dřeva a udržuje dřevo v čistém a zdravém stavu. Je vhodný pro použití v interiéru (jako jsou podlahy a střešní konstrukce) a exteriéru (jako jsou ploty, pergoly a střešní podbití). Po aplikaci se přípravek vsakuje do dřeva a nezanechává na povrchu žádnou vrstvu. Bezbarvá varianta nezpůsobuje žloutnutí dřeva. Pokud je dřevo trvale vystaveno v exteriéru, je vhodné ho po ošetření Bochemit Opti F+ následně přetřít vhodným krycím nátěrem, jako je například Bochemit Estetik 5+ nebo Profi 15+.
Ředění: 1:10
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg a 5kg

Bochemit Plus I

Bochemit Plus I je koncentrovaný kapalný insekticidní přípravek určený k likvidaci dřevokazného hmyzu (červotoč, tesařík apod.) ve všech jeho vývojových stádiích v napadeném dřevě a k následné preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu. Pro povrchovou impregnaci dřeva, krovů a dalších dřevěných stavebních prvků při stavbách a rekonstrukcích. Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Produkt je transparentní a nezpůsobuje změnu barvy dřeva. Čtyřnásobná likvidace dřevokazného hmyzu (vajíčko, larva, kukla, dospělý jedinec) Preventivní ochrana proti dřevokaznému hmyzu Dvě možnosti výběru média, kterým bude koncentrát naředěn (voda, líh) .
Ředění: 1:4
Barevné varianty: čirý
Balení: 1kg, 5kg a 25kg

Bochemit QB profi

Bochemit QB Profi je koncentrovaný kapalný fungicidní a insekticidní přípravek pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva proti plísním, dřevokaznému hmyzu a houbám. K ochraně dřeva v interiéru (střešní konstrukce, podlahy) i exteriéru (střešní podbití, pergoly, ploty). Výrobek po aplikaci vsakuje do dřeva, na povrchu ošetřeného dřeva netvoří vrstvu, ošetřené dřevo nezapáchá. Bezbarvá varianta může zabarvit dřevo lehce do žluta. Při trvalém zabudování dřeva v exteriéru (třída použití 3) je nutné ošetřené dřevo následně překrýt vhodným krycím nátěrem (např. Bochemit® Estetik). Pro povrchovou, polo-hloubkovou i hloubkovou impregnaci řeziva, krovů a dalšího stavebního dřeva při stavbách a rekonstrukcích.
Ředění: 1:9
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 25kg

Bochemit Dřevosan profi

S impregnátorem Bochemit Dřevosan PROFI dokonale podtrhnete výsledek své usilovné práce. Na tento vysoce účinný přípravek na bázi organických biocidních složek se můžete 100% spolehnout. Bochemit dlouhodobě chrání dřevo před napadením hmyzem, jako je třeba červotoč nebo tesařík, před plísněmi, ale i houbami. Impregnátor je ředitelný vodou. Dřevosan je určený především pro profesionální použití, ale díky jeho snadné aplikaci ho může používat široká veřejnost. Bochemit PROFI vám ošetří dřevo v interiéru i exteriéru a nemá korozivní účinky. Můžete ho aplikovat například na dřevěné střešní konstrukce, obklady, podlahy, dřevěné štíty, venkovní podhledy, protihlukové stěny nebo zahradní stavby.
Ředění: 1:9
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 1kg a 5kg

Lignofix

Lignofix E-profi

Lignofix E-Profi je určený k velkoplošné preventivní povrchové ochraně nového nenapadeného dřeva, zdiva a omítek. Působí preventivně proti dřevokazným houbám (např. dřevomorce domácí), plísním a dřevokaznému hmyzu (např. červotočům, tesaříkům) v interiérech a exteriérech.
Ředění: 1:9
Barevné varianty: čirý, hnědý, zelený
Balení: 0,5kg, 1kg, 5kg, 10kg a 40kg

Lignofix I-profi

Lignofix I-Profi koncentrát je určený k preventivní povrchové impregnaci materiálů na bázi dřeva a dřeva proti dřevokaznému hmyzu a k ošetření dřeva, které je již napadeno dřevokazným hmyzem v interiérech (třída ohrožení 1, 2) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu s vodou a se zemní vlhkostí (třída ohrožení 3). Nanáší se ředěný na očištěné dřevo. Neovlivňuje funkčnost kontaktních difuzních folií.
Ředění: 1:4
Barevné varianty: čirý, zelený
Balení: 0,5kg, 1kg, 5kg, 10kg a 40kg

Lignofix I-profi OH

Přípravek je určen k preventivní ochraně již napadeného vzácného dřeva a historických předmětů dřevokazným hmyzem včetně jeho likvidace. Lignofix I-Profi-OH je určen k preventivnímu ošetření dřeva a materiálů na bázi dřeva proti dřevokaznému hmyzu (tesařík, červotoč) a k ošetření dřeva již napadeného dřevokazným hmyzem v interiérech - třída ohrožení 1,2 (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy, okenní rámy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemní vlhkostí a vodou - třída ohrožení 3 (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.). Je vhodný pro ochranu vzácného dřeva a historických předmětů. Výhodou je možnost aplikace i při teplotě okolí nižší než +5 °C.
Ředění: neředí se
Barevné varianty: čirý
Balení: 0,4kg, 0,8kg, 4kg

Lignofix Super

LIGNOFIX SUPER je kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám (např. dřevomorka), plísním a preventivním i likvidačním účinkem na dřevokazný hmyz (např. červotoč, tesařík). Je určen k povrchové impregnaci napadeného dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty) a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček.
Ředění: 1:19
Barevné varianty: čirý
Balení: 0,45kg, 0,9kg, 4,5kg

Jezírka a biotopy

Biolake

Biolake dokonale vyčistí zahradní jezírka a rybníčky. Obsahuje užitečné bakterie a enzymy, které aktivují proces přírodního rozkladu organických nečistot. A jako novinku máme Aquabela Clarifier 4v1 Přípravek na vyvločkování nečistot, odstranění mastnoty z opalovacích krémů, odstranění přebytečných kovů a zlepšení mechanismu filtrace. Šetrný, biologicky nezávadný vločkovač na bázi chitosanu vhodný k použití i pro koupací jezírka s živými rybami.

Aquabela Clarifier 4v1

Přípravek na vyvločkování nečistot, odstranění mastnoty z opalovacích krémů, odstranění přebytečných kovů a zlepšení mechanismu filtrace. Šetrný, biologicky nezávadný vločkovač na bázi chitosanu vhodný k použití i pro koupací jezírka s živými rybami. Supervločkovač CLARIFIER je ideálním řešením pro každý privátní bazén. Účinně odstraňuje z bazénové vody všechny zákaly a mastnotu z opalovacích krémů, dodá vodě v bazénu jiskru, zvyšuje účinnost filtrace. Vločkuje jemné částečky nečistot do větších vloček a umožní jejich následné odfiltrování nebo sedimentaci. Reaguje velmi rychle nezávisle na teplotě vody. Přípravek je možné dávkovat manuálně, do skimmeru či přelivného žlábku, nebo prostřednictvím automatického dávkovacího čerpadla do cirkulačního systému před filtraci. Dávkuje se 100 ml na 70 - 100 m3 vody v bazénu.

Natírací potřeby

Štětce a štětky

Štětce univezální, lazurovací, na laky a interiérové barvy. S přírodní štětinou, smíšené nebo umělou štětinou. Jak profesionální tak pro hobby použití.

Válečky

Výběr z mnoha druhů a velikostí na všechny druhy povrchů. Interiérové, fasádní, lazurovací, lakovací tak i na syntetické a vodouředitelné emaily a jednošichtovky.

Ochranné fólie a pásky

Fólie zakrývací i samolepící různých tloušky a velikostí. Pásky papírové standartní, fasádní a okenní. Včetně opravných Duct pásek různých pevností.

Spreje

RAL

Univerzální rychle schnoucí akrylové barvy ve spreji. Vhodné jak k vnitřnímu, tak venkovnímu použití. Na výběr desítky variant škály RAL.

Značkovače

Reflexní značkovací sprej. Díky 360° ventilu je sprej vhodný pro univerzální značení na zdivu, podlahách, asfaltu, betonu a dřevě. Barevné varianty: Růžový, modrý, červený, oranžový, zelený a žlutý.

Technické spreje

Plnivo ve spreji, základní barvy ve spreji, spreje odolávající vysokým teplotám, na nárazníky, radiátory, spreje používané k mazání, zinkové spreje a spreje používané v automobilovém průmyslu.

Bazén

Bazénová chemie

Bazénová chemie

Nejširší nabídka bazénové chemie včetně přípravků na řešení nízké alkality, stabilizátory tvrdosti a chloru, odstraňovače minerálů a kovů a jiné. Skladem i větší balení například 5l vločkovače, odstraňovače řas či zazimovače a 5kg chlor šoky, multifunkční tablety a kombi tablety. Na objednávku až 60l sudy chlorňanu, pH plus, pH mínus atd.

Bazénové příslušenství

Bazénové příslušenství

Nejširší nabídka bazénového příslušenství. Síťky, plováky, vysávací hubice, hadice průměr 32mm, 38mm a 50mm, teleskopické tyče, teploměry, testovací sady, lepidla, náhradní kartuše, písek, bazénová sůl a kartáče. Skladem všechny potřebné věci k instalaci skimeru a propojení filtrace nebo tepelného čerpadla. Na objednávku se též dá objednat jak filtrace tak tepelné čerpadlo. Montáž si u nás také můžete objednat.

Spojovací materiál

Vruty

Vruty univerzální

Kompletní nabídka jak s hlavou TX tak PZ a nerezové.

Vruty konstrukční

Kompletní nabídka jak ze zapuštěnou hlavou tak talířovou až do délky 500mm.

Vruty do teras a dřevěných fasád

Nerezové vruty různých velikostí. Skladem zapuštěná hlava tak i cilyndrická hlava.

Vruty farmářské s podložkou

Šroub střešní, samovrtný (farmářský) + podložka EPDM v 10 odstínech RAL.

Distanční vruty

Pro plynulé seřizování dřevěných konstrukcí.

Sádrokartonářské vruty

Všechny druhy sádrokartonových vrutů. Jemný závit, hrubý závit a s rámovou hlavou.

Podstavcové vruty

Kompletní sortiment velikostí podstavcových vrutů se šestihranou hlavou.

Šrouby

Metrické

Kompletní sortiment rozměrů. šestihranná hlava, zapuštěná hlava imbusy a jiné.

Okenní

Kompletní sortiment rozměrů. Od 7,5x52 - 7,5x272

Tex samovrtné

Kompletní sortiment rozměrů. Šestihranná hlava a zapuštěná hlava.

Kombinované

Vrut x metrický závit. Kompletní sortiment velikostí.

Hřebíky

Hřebíky stavební, čalounické, do krytiny, kolářské, konvexní v provedení Fe, Zn a měděné. Skladem i páskované do pistole na na plyn, kterou též na naší provozovně máme k prodeji.

Nýty

Nýty ocelové, měděné, hliníkové.

Hmoždinky

Natloukací

Kompletní sortiment natloukacích hmoždinek.

Rámové

Hmoždinky rámové se šestihranným šroubem s límcem+vrut Torx 40 Zn certifikované do délky 14x240.

Kovové

Průvlakové, narážecí a rozpínací v různých velikostech.

Plastové

Hmoždinky uzlovací, natloukací, dutinové, čtyřhrané, standartní, plechové, do sádrokartonu, do Ytongu a jiné.

Závitové tyče a hlazenky

Závitové tyče od průměru 4mm - 30mm v pevnosti 4,8 - 12,9 včetně nerezových a délce na objednání 2m. Hlazenky kruhové a čtvercové.

Tesařské kování

Patky

Patky kotevní, patky pilíře v mnoha rozměrech a provedení. Cca 20 druhů.

Úhelníky

Úhelníky s vlisem i bez vlisu od nábytkových po stavební.

Spojovací a styčníkové desky

Široký výběr desek. Cca 50 druhů. Včetně rohovníků a T spojovačů.

Třmeny

Třmeny jak vnitřní tak vnější v několika velikostech.

Kotvící hroty

Šest druhů kotvících hrotů od velikosti 50x50 - 140x140mm

Kotvící vruty

Pět rozměrů kotvících vrutů od 80mm - 140 mm

Nářadí

AKU nářadí

Hlavní předností našeho širokého Aku programu, čítajícího více než 30 samostatných produktů, je 100% kompatibilita s jedním typem baterie. V nabídce najdete baterie o kapacitách 2.0, 4.0, 5.0, 6.0 a 8.0 Ah, které zajišťují bohaté možnosti výběru vhodné baterie vzhledem k dané aplikaci nebo typu Aku nářadí. Články SAMSUNG a EVE navíc garantují špičkovou kvalitu, skvělý výkon a dlouhou životnost. Budoucností je zcela jistě BEZUHLÍKOVÝ motor, který při nižší hmotnosti a rozměrech dosahuje vyššího výkonu a životnosti bez nutnosti údržby. UHLÍKOVÉ motory používají rotační, kartáčové prvky, zatímco bezuhlíkové motory využívají pro řízení otáček trvalé magnety a elektronické senzory. Nedochází k vzniku nežádoucího tření a opotřebení kartáčů a motory jsou tak energeticky efektivnější než uhlíkové modely, odkud pramení vyšší výkon a delší životnost nářadí. Na druhé straně jsou bezuhlíkové modely vzhledem k technologické náročnosti komponentů zpravidla mírně dražší. https://www.xtline.cz/cs/k/aku

Elektrické nářadí

Náš sortiment elektrického nářadí nabízí produkty pro takřka všechna běžná řemesla. Ať už pro svoji práci v domácnosti, dílně nebo na stavbě potřebujete spolehlivé vrtačky, kombinovaná a bourací kladiva, brusky, pily, frézky, kompresory, vysavače, čerpadla a mnoho dalších druhů nářadí, u nás si bezpečně vyberete! Elektro nářadí XTLINE je zárukou poctivých, cenově dostupných produktů, jejichž mechanická srdce tvoří precizně vyrobené díly a komponenty z kvalitních slitin. Nářadí s výbornou ergonomií a spolehlivým výkonem. Nářadí, které si na nic nehraje. Nářadí, které bylo zrozeno pro Vaše úspěšné projekty! https://www.xtline.cz/cs/k/elektro

Nástroje

Všechny možné druhy nástrojů, které jsou nezbytné pro tesaře, truhláře, malíře a jiné řemesla. https://www.xtline.com/cs/k/dilna

Vrtáky do železa, betonu a dřeva

Vrtáky všech možných druhů velikostí a uchycení. Válcová stopka, šestihranná stopka, sds plus, sds max. https://rawlplug.cz/rwl-categories/prislusenstvi-k-elektronaradi/

Kotouče

Kotouče řezné, brusné a diamantové. Kotouče do okružních pil a úhlových brusek jak standartní tak speciální. Včetně leštících.

Lana a řetězy

Lana, provazy a řetězy z PVC tak ocelová.

Goly, klíče a sady

Výběr z desítek druhů gol a sad. https://www.xtline.com/cs/k/sady_1

Bity, nástavce, přechodky

Skladem bity a nástavce včetně adaptérů na všechny možné nářadí a nástroje. https://www.xtline.com/cs/k/bity-nastavce-adaptery

Tavné tyčinky

Tavné tyčinky 11x200 mm od balení 12ks po balení 27kg (1375ks) skladem!!!

Kování

Dveřní, okenní, nábytkové, zástrče, petlice, závory, zarážky a stavěče. Pokud si u nás nevyberete, tak objednáme a do pár dní máme skladem.

Kliky, panty, zámky a vložky....

Zámky zadlabací, visací a nábytkové. Vložky obyčejné a bezpečnostní s možností přidělání jak klíčů tak i samotných vložek na stejný klíč.

1998 - 2023 © Všechna práva vyhrazena.